چند دلیل مهم برای استفاده از چمن HATKO در ایران

چمن‌های مصنوعی HATKO که مطابق با استاندارد جهانی و دانش به‌روز ورزشی در کشورمان تولید می‌شوند، مورد تایید FIFA بوده و از بالاترین استاندارد‌ها بهره‌مند هستند. ما از طراحی و ارائه طرح سه بعدی برای ساخت چمن مصنوعی و همینطور تا اجرا با زیرسازی‌های استاندارد مطابق آخرین تکنولوژی‌های FIFA در کنار شما خواهیم بود. نظر شما از بخش طراحی تا استفاده از بافت‌ها و نقشه اجرا، برای ما اهمیت دارد. در طرف مقابل ما با استفاده از الیاف TENCATE و بکینگ هلندی، بهترین کیفیت را در اختیار شما خواهیم گذاشت. همچنین پس از اجرای پروژه، ما در ادامه با ارائه خدمات گارانتی در کنارتان خواهیم بود و خدمات پس از فروش یاراپویش (از این پس با نام yaraservice.com) به صورت آنلاین و در هر لحظه در خدمت شماست. با ارائه مشاوره ورزشی رایگان و خدمات فروش مکانیزه، تجربه خرید راحت و دل‌چسبی برای شما آماده کرده‌ایم. یاراپویش تنها شرکت تولید کننده چمن مصنوعی ایرانی است که می‌تواند گواهی استاندارد Quality Pro را دریافت کند. علاوه‌براین، سابقه اجرای بیش از ۱۰۰۰ پروژه در سطح خاورمیانه در کارنامه ما وجود دارد. در نهایت با خرید چمن مصنوعی از ما، شما نیز از تولید داخلی حمایت کرده‌اید و ما به عهدمان در عمل به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، پایبند بوده‌ایم.

تولید کننده چمن مصنوعی طبق استاندارد

تولید چمن مصنوعی با الیاف TenCate هلندی و تحت لیسانس HATKO در داخل کشور

محصولات ما

با ما تماس بگیرید 02154509 - 02188248626 داخلی 1

کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود

آخرین خبرها

با آرزوی موفقیت برای شرکت یاراپویش ، ما سالهاست که از این کمپانی زمین چمن مجموعه خود را تهیه کرده و از مشاوره و خدمات اجرائی بسیار راضی هستیم .

واقعا برای من به عنوان یک ایرانی باعث غرور هست که یک شرکت ایرانی طبق استاندارد جهانی اقدام به تولید چمن مصنوعی میکنه و مورد تایید فدراسیون جهانی فوتبال FIFA هست .

با اقداماتی که قبل از آشنایی با یاراپویش برای زیرسازی انجام داده بودیم و بعد متوجه شدیم باید طبق استاندارد FIFA اقدامات فنی و عمرانی انجام بدیم متحمل هزینه زیادی شدیم که دلیلش مشاوره نگرفتن از اول از شرکت یاراپویش ایرانیان بود ولی راضی هستیم چون کیفیت کار اجرا شده بسیار بالا و جهانی هست .

هیچ وقت تصور نمیکردم که چمن مصنوعی اینقدر موضوع مهمی باشه و از مشاوره شرکت یاراپویش ایرانیان و اقدامات فنی زیرسازی اقدام به خرید و نصب چمن مصنوعی OMEGA کردیم و از این موضوع بسیار خوشحالیم