احمد بهروزیان‌فرد  مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر در آیین افتتاح پروژه چمن مصنوعی بوشهر با بیان اینکه این زمین به عنوان سومین زمین چمن ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر است اظهار داشت: این پروژه که نیاز اساسی ورزشکاران، مدارس فوتبال و ورزشکاران بانو بود با اعتبار 15 میلیارد ریال افتتاح شد.

وی از افزایش سرانه فضای ورزشی در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: با افتتاح این زمین چمن مصنوعی ورزشی، سرانه فضای ورزشی استان بوشهر 8 صدم مترمربع افزایش یافت و به 1.92 سانتیمتر رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به افتتاح پروژه‌های ورزشی در دهه فجر امسال خاطر نشان کرد: در این دهه 5 پروژه بزرگ چمن مصنوعی در شهرها و 2 پروژه در روستاهای استان بوشهر افتتاح شد .

پروژه زمین چمن مصنوعی زمین شماره سه استادیوم شهید بهشتی بوشهر و زمین چمن مصنوعی دوراهک و دیر و پرک نیز جزو پروژه هایی هست که توسط شرکت یاراپویش ایرانیان و با چمن مصنوعی تولید شده در ایران و  دارای تاییدیه از فدراسیون جهانی فوتبال و اداره استاندارد وزارت ورزش و جوانان تهیه و نصب شده و خواهد شد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از افتتاح پروژه چمن مصنوعی دوراهک و دیر خبرداد و تصریح کرد: برای اجرای پروژه چمن مصنوعی دیر و شماره 3 بوشهر 30 میلیارد ریال تخصیص یافته است.