یکی از پر طرفدارترین تولیدات شرکت یارا پویش ایرانیان به عنوان حامی کالای ایرانی ، چمن های مصنوعی فوتبالی است. یارا پویش ایرانیان با عرضه چمن مصنوعی فوتبالی سوپر مونو فیلامنت خود را آغاز نمود و در حال حاضر چمن های مصنوعی فوتبالی با الیاف مونوفیلامنت تولید کارخانه یارا پویش ایرانیان شامل امگا ، نووا ، اسپاین و … با کیفیت های مورد تایید فیفا برای مشتریان شرکت ارائه می گردد. در چمن مصنوعی مزایای بسیاری از جمله عملکرد سازگاری با تغییرات در همه شرایط آب و هوایی، هزینه نگهداری پایین ، مناسب با کارایی بالا دارد.

کارایی عملکرد یک زمین به مواد سازنده ، نحوه بافته شدن ، چگونگی نصب و نگهداری سطح آن بستگی دارد. نسل فعلی چمن مصنوعی از کیفیت بازی و عملکرد چمن طبیعی الگو برداری می کند. برنامه های کیفی فیفا برای چمن فوتبالی در راستای خدمات دهی بر اساس استانداردهای جهانی برای سازندگان و نصب کننده ها است.

نوآوری در زمینه الیاف و سیستم ها به خوبی نشان می دهد که استفاده از چمن مصنوعی در فوتبال در سراسر جهان رو به رشد است. انتخاب اجزای مناسب ضروری است تا تعادل بین نیازهای مطرح شده با توجه به امکانات و سرمایه برقرار گردد.

نیاز مشتریان به الیاف با کارایی مناسب برای ورزشگاه های سطح بالا و ایجاد سطح مطلوب رضایتمندی برای جامعه ی هدف سبب شده است که طیف محصولات تولیدی یارا پویش ایرانیان با الیاف Tencate هلند راه حل های مناسبی برای نیاز مشتریان را فراهم آورد. برای بهره مندی از آخرین دستاوردها و تولیدات ایرانی در زمینه چمن مصنوعی فوتبالی با کارشناسان یارا پویش ایرانیان در ارتباط باشید.

 

 

تهیه شده در دپارتمان روابط عمومی شرکت یاراپویش ایرانیان

کد YPI 108

با ما تماس بگیرید 02154509 - 02188248626 داخلی 1

کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود