شرکت یارا پویش ایرانیان سالهاست به عنوان تولید کننده موفق ایرانی در بازار چمن مصنوعی کشور جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است و این موفقیت ها تنها در سایه دیدگاه مثبت مدیران مجموعه، نسبت به متفاوت و پیشرو بودن با پذیرش آخرین دستاوردهای جهانی، دست یافتنی می شود. اجرایی نمودن استفاده از چمن هیبریدی در سطح بازی های جام جهانی 2018 روسیه بسیاری از ورزش دوستان را ترغیب به بکارگیری چمن های هیبریدی نمود.

چمن های هیبریدی در واقع تلفیقی از چمن طبیعی با چمن مصنوعی می باشد. چمن های طبیعی با وجود همه مزایایی که دارند ممکن است سطح ناهموار داشته باشند ، در اثر حرکات شدید ورزشی از زمین کنده شوند و در فصول سرد و گرم سال آن سر سبزی لازم را نداشته باشند. به همین دلیل چمن مصنوعی به کمک چمن طبیعی برای حل مشکلات اینچنینی می آید.

الیاف مورد استفاده در چمن های هیبریدی تولیدی شرکت یارا پویش ایرانیان با جنس و ارتفاع متناسب، پس از انجام زیر سازی های فنی مورد نیاز، روی سطح زمین نصب می گردد. بعد از این مرحله در فصل رشد چمن طبیعی با روش های تخصصی، کاشت بذرهای چمن طبیعی روی چمن مصنوعی تولید ملی محصول کارخانه شرکت یارا پویش ایرانیان، صورت می پذیرد. پس از طی مدت زمان مناسب برای رشد ریشه های چمن طبیعی، که الیاف های مصنوعی را در فضای بینابینی محصور می نماید، یک سری عملیات از جمله سوزن زنی برای نگهداری چمن های هیبریدی مورد نیاز است.

تراکم چمن مصنوعی، ارتفاع خاک و فضای بذر پاشی، چمن زنی های مورد نیاز، شانه زنی چمن هیبریدی، آبیاری، زمان بذر پاشی اولیه و بذرهای اصلاحی و ارزیابی کارشناسی برای ارزیابی ضرورت اجرای چمن مصنوعی هیبریدی همه و همه را از کارشناسان مجموعه بزرگ یارا پویش ایرانیان بخواهید.

شرکت یارا پویش ایرانیان، پیشرو در ارائه چمن های هیبریدی با کیفیت ایده آل در ایران.

تهیه شده در دپارتمان روابط عمومی شرکت یاراپویش ایرانیان

کد YPI 113

با ما تماس بگیرید 02154509 - 02188248626 داخلی 1

کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود