با حضور نماینده محترم HATKO در شرکت یاراپویش ایرانیان

قطار تکنولوژی همچنان مسیر های سریع السیر متمادی را در می نوردد. گویا ولع آدمیزاد برای آموختن و طی مسیر پیشرفت پایانی را متصور نمی شود. شرکت یارا پویش ایرانیان، تنها تولید کننده داخلی تحت لیسانس HATKOترکیه که دارای استانداردهای فیفا در زمینه تولید و زیرسازی چمن مصنوعی می باشد همواره پیشگام و متفاوت بودن خود را به مشتریان گرامی اثبات نموده است.

بدین منظور در روزهای اولیه پاییز، همزمان با فصل آغاز رویش مجدد سالانه چمن های هیبریدی ، با دعوت از نماینده محترم شرکت HATKO، جلسه تخصصی در دفتر مرکزی ، برای تبادل اطلاعات برگزار گردید. نماینده محترم فروش شرکت HATKO در این نشست تخصصی، ضمن نمایش تصاویر و فیلم های مربوط به آخرین دستاوردهای چمن مصنوعی هیبریدی در اروپا، اعلام نمودند که در شرایط حاضر این شرکت در حال اجرای چندین پروژه در دست اقدام در هلند ،یونان و دیگر کشورهای اروپایی، با ترکیبی از چمن های مصنوعی و چمن های طبیعی می باشد و متقاضیان این صنعت رو به افزایش هستند. روش های جدید چمن هیبریدی نسبت به روش های قدیمی اصلاح شده است و مزیت های بیشتری دارد که در نهایت ضمن حفظ سرسبزی و زیبایی در تمام طول سال، باعث استحکام و طول عمر چمن های طبیعی می گردد.

ایشان همچنین حمایت شرکت HATKO از ارائه این نوآوری ها به مشتریان شرکت یارا پویش ایرانیان به عنوان تولید کننده ایرانی را مورد تاکید قرار دادند. در انتها از مدیران و کارکنان شرکت یارا پویش ایرانیان برای برگزاری چنین جلسات آموزشی تشکر و قدردانی به عمل آوردند. شرکت یارا پویش ایرانیان تولید کننده چمن مصنوعی هیبریدی با آخرین دستاوردهای دنیا، آمادگی خود را برای پذیرش سفارشات شما بزرگواران در این زمینه اعلام می دارد. با ما به روز و متفاوت باشید.

تهیه شده در دپارتمان روابط عمومی شرکت یاراپویش ایرانیان

کد YPI 114