به منظور اجرای پروژه های چمن مصنوعی فوتبالی و تزئینی، علاوه بر کیفیت مطلوب، که همواره اولویت شرکت یارا پویش ایرانیان به عنوان تولید کننده داخلی می باشد، برخی متعلقات نصب شامل شوک پد، لایه نانو، ژئوتکستایل ، سیلیس و گرانول و … مورد نیاز است. در راستای خرید چمن مصنوعی و ارایه خدمات زیر سازی و نصب ، مجموع عوامل دست به دست هم می دهند تا در نهایت موجبات رضایت مشتریان شرکت یارا پویش ایرانیان را به همراه داشته باشد.

یکی از موارد پرکاربرد و مهم استفاده از شوک پد، به عنوان پوشش پایه ای برای چمن مصنوعی با ترکیبی از پلی اتیلن می باشد. در واقع شوک پد یک لایه اسفنجی قوی است که جهت ایجاد ایمنی و محافظت برای چمن مصنوعی در فضای در نظر گرفته شده کاربرد دارد. علاوه بر اینکه استفاده از شوک پد در مدارس و مهدکودک ها رایج است اخیرا در باغات و فضاهای باز نیز محبوبیت پیدا کرده است. فضای بازی کودکان با چمن مصنوعی می تواند ساعت ها برایشان سرگرم کننده باشد اما همواره والدین نگران آسیب دیدن فرزندان خود هستند. شوک پد ها ضمن انعطاف پذیر بودن، راحتی و ایمنی کودکان و حتی محافظت نوجوانان در سنین رشد حین انجام حرکات ورزشی را تضمین می کنند. برای توصیف امنیت ایجاد شده همین بس که در صنعت ورزش از شوک پد گاهی به عنوان «بیمه نامه» نام برده می شود. از دیگر مزایای شوک پد علاوه بر هموار نمودن سطوح، نصب سریع تر و راحت آن در لایه زیرین چمن مصنوعی است. چمن مصنوعی یارا پویش ایرانیان با مکمل استفاده از شوک پد ضمن نرمی و ایمنی ایجاد شده، طول عمر بیشتری خواهد داشت.

هر نوع شوک پد برای نیازها و خواص خاصی ساخته شده است. بر این اساس انواع متفاوتی از شوک پد ها با ضخامت و چگالی های مختلف و اغلب از مواد بازیافتی تولید می شود. معمولا بدلیل ضد آب بودن در مقابل میکرو ارگانیسم ها مقاوم است و ضد آتش نیز می باشد. در واقع شوک پد های ارایه شده توسط شرکت یارا پویش ایرانیان، متناسب با قابلیت برگشت توپ، قدرت دریافت شوک و ضربات و نیز میزان کشش مورد نیاز برای زمین های چمن مصنوعی عرضه می گردد.

تهیه شده در دپارتمان روابط عمومی شرکت یاراپویش ایرانیان

کد YPI 111

با ما تماس بگیرید 02154509 - 02188248626 داخلی 1

کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود