در تکمیل فرایند تولید کفپوش ها، به منظور کاربرد در مکان هایی که امکان تولید چمن طبیعی به دلیل شرایط نامساعد آب و هوایی محدودیت دارد ، چمن مصنوعی وارد بازار گردید. پس از جایگزین شدن چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی ، در طی 20 سال اخیر تغییرات و پیشرفت های چشمگیری در این زمینه صورت پذیرفته است. استفاده از چمن مصنوعی تولید ملی شرکت یارا پویش ایرانیان به دلیل راه حل های آسان نگهداری، روز به روز در حال به دست آوردن محبوبیت بیشتری است.

چمن های مصنوعی ورزشی مورد استفاده کنونی دیگر شبیه چمن های دهه 1990 نمی باشد. این چمن ها با ترکیبات گرانولی از شن و ماسه و لاستیک پوشیده شده است تا بازیکنان بتوانند ضمن کنترل آسان تر توپ ، راحت تر بر روی آن حرکات ورزشی و تمرینات خود را انجام دهند. با توجه به شاخص های تکنیکی منحصر به فرد هر ورزش مانند چگونگی حرکت توپ، بازگشت توپ ، زاویه انعکاس توپ، نیاز به سر خوردن، تماس بازیکن با زمین، شوت کردن، ضربه زدن یا پرتاب کردن ، ساختار و مواد تشکیل دهنده چمن مصنوعی متفاوتی را می طلبد.

امروزه استفاده از منو فیلامنت های مصنوعی شامل پلی پروپیلن ، پلی اتیلن و پلی آمید در زمین های فوتبال رونق بسیاری یافته است. ارتفاع پایل چمن فوتبال نسبت به گذشته بلندتر شده است که باعث می شود هم در ظاهر و هم در قابلیت ، واقعی و طبیعی تر به نظر می رسد. به این ترتیب بازیکنان می توانند به راحتی با کفش هایشان روی چمن مصنوعی خریداری شده از یارا پویش ایرانیان حرکت کنند و خطرات آسیب به زانو ها نسبت به سبک قدیمی تر چمن مصنوعی کمتر است. بهترین تجربه بازی در ارتفاع پایل بین 40 تا 60 میلی متر ارزیابی شده است. بنا به ضرورت و نیاز مشتریان چمن های مصنوعی تزئینی و چمن های مصنوعی فوتبال و سایر ورزش ها، تولید ملی چمن مصنوعی توسط شرکت یارا پویش ایرانیان با ارتفاع پایل، رنگ و کیفیت مورد درخواست شما قابل ارائه می باشد. با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

تهیه شده در دپارتمان روابط عمومی شرکت یاراپویش ایرانیان

کد YPI 106