برای دقایقی، آرامش توام با اضطراب فضا را پر می کند. پخش سرود ملی دیدگان مشتاق هزاران تماشاگر بی قرار را بر 22 بازیکن و داورانی که به احترام موزیک در حال پخش سراپا گوش ایستاده اند، متمرکز می کند. دقایقی بعد تماشاچیان در موجی از هیجان با آوازهای گروهی به تشویق تیم مورد نظر خود می پردازند.

فریادهای بی هوا که از تخلیه انرژی فراوان ناشی از ترشح آدرنالین خون هزاران طرفدار پر استرس در استادیوم ها و میلیون ها حامی تیم ملی از محل کار ، زندگی و اجتماعات هواداران شکل گرفته است ، نشان از ریشه دار بودن علاقه به فوتبال در وجود حامیان دارد. طرفداران فوتبال در جای جای جهان، پیر و جوان، با پیگیری بازی های تیم محبوب، در آرزوی موفقیت هایشان هستند. فوتبال در تمام سطوح جامعه زنده و پویاست.

این ورزش محبوب جایگاه منحصر به فرد و با ارزشی در توسعه ورزش جوانان در سراسر جهان دارد. امروزه چنین منزلتی در بین عموم ، با دیدگاه کسب و کاری بزرگ مطرح گردیده است. تجهیز و توسعه استادیوم های بزرگ ورزشی به گونه ای پیش می رود که آنها را تبدیل به بزرگترین و لوکس ترین مکان برای اجتماعات مردم ورزش دوست نموده است که همچنان در کانون توجه رسانه ها قرار دارند. در این راستا هزاران نفر در برگزاری هفتگی بازی های رسمی و دوستانه درگیر می شوند و به فعالیت می پردازند.

معرفی چمن مصنوعی فوتبالی ، سرعت برگزاری و کیفیت بازی ها را در جامعه ورزشی دنیا متحول نموده و امکان بهره برداری و انجام بازی ها در طول سال و در تمام شرایط اقلیمی و آب و هوایی فراهم گردیده است. امروزه تجهیز زمین های ورزشی با چمن مصنوعی تولید ملی شرکت یارا پویش ایرانیان بیشتر و بیشتر از قبل رونق یافته است. تجربه متفاوت دویدن ، راه رفتن و بازی روی چمن های مصنوعی فوتبالی تولید ملی شرکت، بهترین انگیزه برای مجموعه بزرگ یارا پویش ایرانیان برای هدایت در مسیرهای جدید پیشرفت و توسعه است. کیفیت چمن مصنوعی فوتبالی شرکت یارا پویش ایرانیان مطابق با استانداردهای روز جهانی و حامی تولید داخلی خود زبان گویا و بهترین تبلیغ برای مجموعه ماست و افتخار این را دارد که میزبان شایسته ای در جشن پیروزی تیم های محبوب و مردمی شما باشد.

شرکت یارا پویش ایرانیان، لایق اعتماد ورزش دوستان ایران.

 

تهیه شده در دپارتمان روابط عمومی شرکت یاراپویش ایرانیان

کد YPI 110