برخی از دلایل پذیرش مشتریان جدید یارا پویش ایرانیان برای استفاده از چمن های مصنوعی در مقایسه با چمن های طبیعی شامل موارد زیر می باشد :

در تمام طول سال می توانیم از چمن مصنوعی باکیفیت ، جذاب و به رنگ سبزِ سبز یارا پویش ایرانیان بدون در نظر گرفتن شرایط بیرونی آب و هوا و بدون نیاز به تخصص های باغبانی و نگهداری گیاهان لذت ببریم.
با توجه به عدم نیاز به مراقبت ، افرادی که زیاد به سفر می روند دیگر دغدغه از دست دادن طراوت چمن های خود را ندارند.
امکان بازی در مدت بیشتر و نیاز به نگهداری کمتر در مقایسه با چمن طبیعی را دارد.
برای مشتریانی که دارای سن بالا هستند و شرایط مراقبت و نگهداری را ندارند، توصیه می شود.
هزینه سوخت تجهیزات نگهداری مورد نیاز چمن مصنوعی تولید شده یارا پویش ایرانیان در مقایسه با تجهیزات نگهداری چمن طبیعی کمتر می باشد..
دکوراسیون مناسب برای پشت بام ها ، بالکن ها، سالن های پذیرش و پاسیو مطابق با سلیقه مشتریان چمن مصنوعی با مجموعه مجرب یارا پویش ایرانیان قابل طراحی و اجرا است.
به راحتی می توان با چمن مصنوعی رنگی تولید یارا پویش ایرانیان ، خطوط چمن قابل تشخیص و تمایز ایجاد نمود.
هزینه های تعمیر، بازسازی و نگهداری در مقایسه با چمن طبیعی کاهش می یابد.
جلوگیری از حضور باکتری های مضر و حشرات بالقوه و گاهی خطرناک که در محیط طبیعی یافت می شوند.
بنا بر برخی آمار موجود، جابجایی آسان و کاهش آسیب دیدگی در بین بازیکنان در چمن مصنوعی قابل توجه است.
در نظر سنجی های انجام شده از بازیکنانی که روی چمن مصنوعی فوتبالی تولید یارا پویش ایرانیان به عنوان تولید ملی بازی کرده اند ، به دلیل راحت تر حرکت کردن توپ در چمن مصنوعی، آن رابه چمن طبیعی رجحان می دهند.
بافت طبیعی گیاه بیشتر در معرض آسیب و از بین رفتن است اما روی چمن مصنوعی به دفعات می توان بازی کرد.
در راستای حفاظت از منابع آبی بخصوص در مناطقی که دچار کم آبی و خشکسالی هستند استفاده از چمن مصنوعی موجب صرفه جویی در معرض آب می گردد.
برای حفاظت از محیط زیست، با بهره گیری از چمن مصنوعی، ورود انواع سموم وحشره کش هایی که برای نگهداری از چمن طبیعی وارد محیط زیست می شود، کاهش می یابد.
شرکت یارا پویش ایرانیان حامی تولید ملی آماده دریافت سفارشات شما در زمینه چمن مصنوعی ورزشی و تزئینی با طراحی و اجرای دلخواه شماست. هدف ما ارایه کیفیت و رضایت مشتریان است.

تهیه شده در دپارتمان روابط عمومی شرکت یاراپویش ایرانیان

کد YPI 105