به منظور تحقق فلسفه کارآفرینی و تولید کالای ایرانی، گروه یارا پویش ایرانیان به عنوان یک تولید کننده پیشرو در زمینه چمن مصنوعی که همگام با استانداردهای بین المللی و تاییدیه های فیفا در حال فعالیت است؛ پایبند به اصول اخلاقی ، زیست محیطی و اجتماعی مندرج در قانون تجارت ورزشی فدراسیون جهانی می باشد.

همواره پیشگیری از حوادث ورزشی ، حفاظت از کارگران و محیط زیست در سر لوحه فعالیت های شرکت یارا پویش ایرانیان قرار دارد. برای اطمینان از رویه های ایمنی به صورت دوره ای عملیات تمام سیستم ها و اقدامات حفاظت از سلامت و ایمنی مورد بررسی و تایید قرار می گیرد.

نوآوری های پیوسته شرکت یارا پویش ایرانیان برای متقاضیان خرید چمن مصنوعی فوتبالی و تزیینی، از اهداف اصلی چشم انداز این مجموعه می باشد که دورنمای اصلی مجموعه، راه حل های نهایی در سطوح عملکرد فنی ، ورزشی و ایمنی بازیکنان تا مدیریت دوام طولانی مدت و روش های نگهداری چمن های مصنوعی است.

کیفیت محصول نهایی چمن مصنوعی به عنوان تولید ملی در دست مشتریان، حاصل یک سفر برنامه ریزی شده و مدون توسط مجموعه یارا پویش ایرانیان است.

یک سفر کامل که با انتخاب مواد اولیه با کیفیت و کنترل دقیق ورودی مواد خام اولیه برای تولید چمن مصنوعی آغاز می گردد. کل فرآیند تولید ، بسته بندی ، حمل و نقل و تحویل چمن مصنوعی آماده فروش در چهارچوب های تعریف شده یارا پویش ایرانیان انجام می پذیرد.

چنین سفری علاوه بر داشتن توشه راه و شناخت مسیر صحیح، ایجاب می نماید که روشهای کنترل دقیق و استانداردهای لازم اعمال گردد و نحوه صحیح اجرای پروژه های چمن مصنوعی را هدایت نماید.

گروه یارا پویش ایرانیان همواره با تمرکز بر نوآوری های محصول و فرآیند تولید چمن مصنوعی استاندارد، با هدف انطباق محصول نهایی عرضه شده با نیاز ها و الزامات خاص مشتریان کالای ایرانی با کیفیت، چمن مصنوعی را تولید و به همراه خدمات و زیر سازی با پشتوانه وجدانی آسوده از کیفیت محصول تولیدی، به بازار تقاضای چمن مصنوعی عرضه می نماید.

تهیه شده در دپارتمان روابط عمومی شرکت یاراپویش ایرانیان

کد خبر : YPI 102

از من بپرسید
کلیک کنید