چمن مصنوعی تولید شده توسط شرکت یارا پویش ایرانیان از الیافی ساخته شده است که ظاهری شبیه چمن طبیعی داشته باشد. بیشترین کاربرد چمن های مصنوعی در مناطقی که دارای حداقل نور خورشید و منابع آبی هستند، می باشد. چمن مصنوعی علاوه بر ورزشگاه ها و عرصه های ورزشی، در مناطق صنعتی، مسکونی و تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد.

چمن مصنوعی طی چند دهه تغییرات، در دهه 1930 در سطح مدرسه وارد بازار شد. از سال 1990 تکنیک های نصب و نگهداری جدیدی مورد استفاده قرار گرفت. چمن با ارتفاع پایل مختلف و با ظاهری راه راه برای بهتر به نظر رسیدن، ایجاد گردید. چمن هیبریدی در جام جهانی 2018 روسیه به کار گرفته شد که در این روش امکان تلفیق چمن مصنوعی با چمن طبیعی فراهم گردیده است.

مزایا و کاربردهای چمن مصنوعی هم برای تیم ها و هم برای بازیکنان بسیار زیاد است. از جمله اینکه بازیکنان از سطوح نرم تری استفاده می کنند که امکان آسیب دیدگی کاهش می یابد و تیم ها می توانند در تمام طول سال برای انجام بازی ها برنامه ریزی داشته باشند.

شرکت یارا پویش ایرانیان شما را به چالش دعوت می کند که تصور کنید در آینده چمن مصنوعی چه پیشرفت هاو نوآوری هایی می تواند اتفاق بیفتد؟ آیا روزی امکان این فراهم خواهد شد که با فشردن یک کلید طول چمن را کوتاه تر و یا بلند تر نماییم و قابل تنظیم باشد؟ آیا این شرایط فراهم می شود که روزی چمن مصنوعی خود متصل به سیستم نوری گردد؟ آیا این نور فقط می تواند یک رنگ مشخص را شامل باشد یا قابل تنظیم با رنگ های مختلف خواهد بود؟ آیا امکان نمایش تصاویر یادگاری یا تبلیغات بر روی سطح چمن وجود خواهد داشت یا خیر؟

یکی از لذت های واقعی چمن طبیعی، عطر مطبوع چمن است که بسیاری را در تابستان برای بازی به زمین گلف می کشاند. آیا شرکت یارا پویش ایرانیان به عنوان یکی از مدافعان تولید ملی به این تکنولوژی دست خواهد یافت که در کنار شرکتهای همکار تولید کننده خارجی آخرین دستاوردهای تکنولوژی را در داخل کشور اجرایی نماید؟ چرا در تمام طول سال نتوانیم از چمن مصنوعی با عطر عالی و طبیعی چمن استفاده کنیم. اگر دنبال عطر آرامش بخش با مارک خاصی در محیطی سبز رنگ هستیم؛ چرا از این خاصیت آرامش بخش در محیط های بیمارستانی و مراکز توان بخشی استفاده نشود؟

ورود به بازار چمن های مصنوعی مدتها طول کشید. اما پیشرفتهای چشم گیری در طی 40 سال اخیر داشته است و تصور پیشرفت های 40 سال آینده بسیار لذت بخش است و مجموعه یارا پویش ایرانیان در تلاش است همپای دیگر شرکتهای تجاری با حمایت شما خریداران چمن مصنوعی به رقابت بپردازد.

بازیکنانی که روی چمن های مصنوعی بازی می کنند تفاوت کیفیت زمین را تاکید می نمایند. در شرایط خشکسالی استفاده از چمن طبیعی، گران قیمت وتقریبا غیر معقول است و در زمان بارندگی و سیلاب امکان بازی در زمین با چمن طبیعی محدود است. دلایلی اینچنینی سبب محبوبیت بیش از پیش چمن مصنوعی ورزشی در میان فعالان این عرصه شده است.

در آینده ای نزدیک؛ مفید ، کاربردی و راحت بودن چمن مصنوعی در مقایسه با چمن طبیعی بیشتراز پیش مشهود می گردد و شرکت یارا پویش ایرانیان به عنوان یک تولید کننده ایرانی موفق در زمینه چمن مصنوعی با توجه به افزایش بازار تقاضا برای استفاده از چمن مصنوعی، در کنار رضایتمندی شما حامیان و خریداران گرامی جشن خواهد گرفت.

تهیه شده در دپارتمان روابط عمومی شرکت یاراپویش ایرانیان

کد YPI 104