بی شک در این اوضاع اقتصادی که بیشترین ضربه را به تولید داخلی وارد کرده است و تولید کننده ها هستند که زیر تحمل چنین فشارهای روانی و ضعیف شدن اوضاع اقتصاد و کم شدن تقاضای خرید  در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات هستند .

یاراپویش ایرانیان توانسته با قدرت در مقابل کلیه این موارد ایستادگی داشته باشد و همچنان متعهد به سفارشات خود اقدام به تهیه مواد اولیه و بافت چمن مصنوعی نماید .

گرچه از طرفی همچنان تعهدات این شرکت با قیمت های قبل بوده است و بهای تمام شده کنونی چندین برابر شده است  که دچار ضرر  هنگفتی خواهد شد اما تعهد ما به عنوان یک تولید کننده و پیروزی در این جنگ که میدان اصلی نبرد  آن در تولید  می باشد باعث افتخار خواهد بود .

در این بین نیز نمایشگاه هایی هر ساله برگزار می شود که فارغ از مسائل اقتصادی به جای اینکه به موضوع حمایت از تولید و تولید کننده بپردازد با هزینه های هنگفت باعث ایجاد بار مالی برای تولید کننده ها خواهد شد و لذا به دو علت این شرکت اقدام به تحریم و عدم حضور در نمایشگاه سالانه ورزشی  تا اطلاع ثانوی نموده است .

دلیل اول  اینکه در این نمایشگاه هیچ افق و سیاستی برای تولید و حمایت از کالای تولید شده ایرانی وجود ندارد و تنها اقدام به فروش مکمل های ورزشی و دستگاه های بدن سازی پرداخته می شود و این نمایشگاه بیشتر به نمایشگاه تخصصی تجهیزات بدن سازی شبیه است تا نمایشگاه سالانه ورزشی

دلیل دوم نیز هزینه های هنگفتی است که این نمایشگاه بر دوش یک شرکت تولیدی ایجاد می نماید

با ما تماس بگیرید 02154509 - 02188248626 داخلی 1

کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود