زمین چمن مصنوعی باران باحضور پیشکسوتان و مفاخر فوتبال ایران و اصفهان همچون رسول کربکندی، محمود یاوری، فقیهی، دکتر دادفرنیا و نیز مسئولان ورزش وزارت نیرو از جمله حسین زاده دبیر شورای ورزش وزارت نیرو و مسئولین سازمان ورزش و جوانان استان به همراه مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان افتتاح شد.

در این مراسم دبیر شورای وزرش وزارت نیرو گفت: در نظام نامه ورزش وزارت نیرو بر توسعه و رشد ورزش همگانی بسیار تأکید شده و هم اکنون کارکنان شرکتهای تابع وزارت نیرو در بیش از 30 رشته ورزشی فعالیت می کنند.

حسین زاده با بیان اینکه ما در برابر سلامت یکایک کارکنان مسئول هستیم عنوان کرد: ارائه خدمات آب و برق به مردم وظیفه ذاتی وزارت نیرو است این درحالیست که کارکنان باید از لحاظ جسم و روح از سلامت کافی برخوردار باشند تا این مهم حاصل شود بنابراین یکی از راههای حفظ سلامت کارکنان پرداختن به ورزش است که این امر در سالهای اخیر به خوبی با برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مختلف در استانهای گوناگون اعمال شده است.

بعنوان مثال در سال گذشته مسابقات فوتسال باحضور بیش از 44 تیم از سراسر کشور با میزبانی خوب اصفهان در این استان برگزار شد.
وی گفت: مسائل فرهنگی باید به خوبی از سوی ورزشکاران رعایت شود چراکه رفتار ورزشکاران الگوی دیگر اقشار مردم به ویژه جوانان است.

دبیر شورای ورزش وزارت نیرو به توسعه زیرساخت های ورزش در وزارتخانه اشاره کرد و عنوان کرد: یکی از رویکردهای شورای ورزش در وزارتخانه توسعه و افزایش تجهیزات و امکانات ورزشی است که در این زمینه اقداماتی هم در دستور کار قرار گرفت که در این میان می توان به احداث سالن ورزشی باران در آبفای استان اصفهان اشاره کرد که یکی از بهترین سالنهای ورزشی در سطح کشور است.
در ادامه این مراسم مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: درست است که ماهیت شرکت های تابع وزارت نیرو ارائه خدمات آب، فاضلاب و برق است اما بدون برخورداری از سلامت روح و جسم نمی توان خدمات پایدار را ارائه نمود این درحالیست که مسئولان آبفا اصفهان بر این باورند که یکی از تدابیر ایجاد نشاط و شادابی و انگیزه کافی برای ارائه خدمات بهتر به مشترکین ورزش کردن است.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب در سالهای اخیر به منظور ترغیب هرچه بیشتر کارکنان به ورزش کردن درصدد توسعه و تجهیز امکانات و زیرساخت های ورزشی بوده است که علاوه بر افتتاح سالن ورزشی باران در سالهای گذشته، بهره برداری از چمن مصنوعی باران نیز می باشد که این اقدامات در جهت ترغیب و تشویق کارکنان به ورزش کردن بوده است.

مهندس امینی امکانات ورزشی شرکت آب و فاضلاب را تنها مختص کارکنان این شرکت ندانست و اعلام کرد: امکانات و تجهیزات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تنها مختص کارکنان این شرکت نیست و دیگر اقشار مردم می توانند براساس ضوابط تعیین شده از این امکانات استفاده کنند چرا که معتقد هستیم این امکانات صرفاً سازمانی نیستند بلکه جزئی از ظرفیت امکانات ورزشی استان به شمار می آیند.
وی با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی باران گفت: استفاده از زمین چمن مصنوعی به جهت مدیریت مصرف آب انجام گرفت تا شرکت آبفا استان اصفهان که متولی توزیع آب شرب است در استفاده بهینه از آب نسبت به سایر سازمانها و ارگانها پیش قدم باشد و هم اکنون فضای سبز شرکت نیز به شیوه قطره ای آبیاری می شود.

لازم به یادآوری است زمین چمن مصنوعی باران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در ابعاد 2 هزار و 112 متر بوده که جنس و نوع الیاف چمن از نوع مونوفیلامنت LSR با تأییدیه دوستاره فیفا است که در برابر آفتاب دارای مقاومت بالا در مواجهه به محیط های قلیایی و باران های اسیدی و از لحاظ شعله وری خوداطفاء است.

این چمن توسط شرکت یاراپویش ایرانیان که در سال جاری تولید و اجرا گردیده است و به عنوان نگین درخشانی در استان اصفهان می درخشد و تاکنون اکثر مدیران در حوزه ورزش از این زمین ورزشی بازدید داشته و کیفیت چمن و نوع اجرا را تحسین نموده اند .

 

با ما تماس بگیرید 02154509 داخلی 1

کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود