در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی جمعی از مدیران نهاد های دولتی  و  منتخبین مردمی شهرستان نظرآباد از استان البرز در قلب تپنده شرکت یاراپویش ایرانیان به گرد هم آمدند.

شروع برنامه با ارائه گزارشات مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس حمیدرضا خدابنده لو از اهداف تولید چمن مصنوعی مطابق با آخرین فناوری روز دنیا  و تنها شرکت تولید کننده در داخل کشور که دارای واحد تحقیق و توسعه در حوزه تولید چمن مصنوعی فوتبالی می باشد .

در بخش بعدی نیز ایشان از مدیرکل بازاریابی و فروش خود دعوت کردند تا اهداف و افق ارائه و خدمات کمپانی یاراپویش ایرانیان را در سطح کشور برای مدعوین محترم توضیح دهد .

در بخش اصلی نیز فرماندار محترم شهرستان نظر آباد با ایراد سخنرانی ضمن تبریک بمناسبت جشن انقلاب حمایت قطعی خود را از تولیدکنندگان داخلی اعلام کردند و همه مدیران را به این رفتار سفارش کردند تا در قدم اول خود استان از تعاملات بالاتر و بیشتری برای استفاده از خدمات تولید شده شرکت های واقع از استان البرز بهرهمند گردد .

در انتها نیز ریاست محترم شهرک صنعتی نظرآباد ضمن تقدیر از مدیریت عامل و عملکرد ارزنده شرکت یاراپویش ایرانیان تقدیر و تشکر نمود و از همه مدعوین دعوت کرد تا با ارائه دسته گل به پرسنل و کارگران زحمتکش شرکت تقدیر و تشکر بشود .