در یازدهم آبان ماه سال 1396 سمیناری در ابعاد خصوصی و انتخابی با حضور سی نفر از مدیران ارشد شرکت های معتبر در کشور به سخنرانی جناب آقای آیدین نامدار تئورسین و مدرس مدیریت و بازاریابی در تهران برگزار شد .

این سمینار به خطاهای نا بخشودنی در مدیریت  پرداخته و همانطور که از نام سمینار مشخص است کلیه مدیران در این سمینار یک روزه در صدد  هستند که به هیچ عنوان خطائی نداشته و بتوانند با بهترین کیفیت و بالاترین عملکرد در خدمت پرنسل و مشتریان خود باشند .

شرکت یاراپویش ایرانیان به عنوان تنها تولید کننده چمن مصنوعی که دارای تاییدیه از فدراسیون جهانی فوتبال FIFA  و تحت لیسانس HATKO  می باشد .

در این نشست به یکصد خطای مدیریتی که نابخشودنی و جبران ناپذیر است اشاره شد  و طبق برآورد  تیم مدیریتی این شرکت معلوم شد عملکرد مدیران شرکت یاراپویش ایرانیان در شرایط مطلوب به سر می برد و یکی از مهمترین دلائل داشتن استاندارد و ایزو هایی هست که به آن مو به مو عمل می شود

ما در یاراپویش ایرانیان دپارتمان تولید ، فروش ، گارانتی و خدمات پس از فروش را به صورت مجزا از هم ولی در تعامل با یکدیگر داشته و این دپارتمان ها با یک نظم کامل و فرآیند های بروز از طریق نرم افزار  CRM  طبق استراتژی و برنامه بلند مدت مورد تایید هیئت مدیره در حال کار می باشند.

 

درخواست خدمات پس از فروش
کلیک کنید