شرکت یاراپویش ایرانیان تولیدکننده چمن فوتبالی تحت لیسانس  HATKO  دارای تاییدیه فدراسیون جهانی فوتبال FIFA  هر ساله در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی شرکت کرده و اکنون نیز به جهت رسالتی که  بر عهده اش است در کنار خانواده بزرگ متخصصین ، نمایندگان و پیمانکاران   HATKO  در غرفه A07  در سالن اصلی شبستان مصلی امام خمینی (ره) میزبان شما بازدیدکنندگان  محترم و دوست داشتنی  نمایشگاه SPORTRX 2017   تهران می باشد .

از روز سیزدهم لغایت شانزدهم شهریور ماه سال جاری مدیران  ارشد شرکت یاراپویش ایرانیان  به همراه متخصصین و نماینده HATKO و  نماینده ویژه FIFA  از ساعت 10:00 لغایت 19:00 ( پایان ساعت کاری نمایشگاه )  میزبان شما عزیزان و بازدیدکنندگان محترم هستند تا در کارگاه آموزشی و جلسات پرسش و پاسخ آخرین اطلاعات را در اختیار مدعوین عزیز قرار بدهند .

 

اسپورتکس ایران،نمایشگاهی پیشرو در زمینه‌ی ورزش است که در آن غرفه داران محصولان و خدمات خود را در قالب ورزش به نمایش میگذارند . بازدیدکنندگان این نمایشگاه اطلاعات زیادی در زمینه‌ی ورزش و امکانات و تجهیزات به روز آن کسب  میکنند.

کارشناسان ما در طول چهار روز با نمایش تمامی محصولات مورد نیاز و زیربنای ورزش را به ارائه‌ی بازدیدکنندگان قراردادند .

نمایشگاه اسپورتکس موقعیتی بی نظیر برای برقراری ارتباط و افزایش آگاهی، هم چنین خرید محصولات ورزشی برای تمام علاقه مندان و شاغلان در زمینه‌ی ورزش می باشد.

 

ارتباط با دپارتمان فروش
کلیک نکنید