استانداردDIN مخفف عبارت Deutsches Institut für Normung بوده که در محاوره فارسی به آن ” دی اِن ” است که نام یکی سازمان ملی آلمان است .

این موسسه استاندارد که از قدیمی ترین سازمانها میباشد در سال 1917 کار خود را آغاز کرده و در حال حاضر بیش از 30 هزار عنوان استاندارد در زمینه های مختلف تکنولوژی را شامل میشود.

همانگونه که اعلام کردیم DIN از جمله استاندارد‌های بین‌المللی مربوط به کشور آلمان می‌باشد که مجموعه‌ای از قوانین و مقررات ساخت, تولید, اندازه‌گیری و تست محصولات تولیدی صنعتی را شامل میشود.

استانداردهای DIN آلمان با توجه به قوانین سخت گیرانه که در زمینه تولیدات پلیمری دارد مورد توجه اکثر تولیدکنندگان دنیا قرار گرفته است .

یاراپویش ایرانیان ( HATKO )  برای محصولات خود  تائیدیه آزمایشات سم شناسی و اشتعال پذیری با شماره استانداردهای DIN 18035-7 و DIN 5196  را دارا می باشد.

یاراپویش ایرانیان اولین و تنها تولید کننده چمن فوتبالی ( مصنوعی ) در  داخل کشور می باشد که محصولاتش توانائی دریافت تاییدیه از FIFA  می باشد و برای اولین پروژه در ایران توانسته استادیوم ابوذر تبریز را چمن فوتبالی با توانائی تاییدیه دو ستاره  FIFA   آماده و ایجاد کند .

این پروژه ثبت در فیفا شده ( برای دیدن کلیک کنید )

 

 

برای کسب اطلاعات با ما در تماس باشید
برای تکمیل فرم کلیک کنید